Rozpoczynamy rekrutację na XI Mistrzostwa Polski!
Mamy komplet drużyn na XI Mistrzostwa Polski!

V FutboLove Tumy w Płockuparallax background
25 stycznia 2020 roku w Płocku odbyły się jubileuszowe V FutboLove Tumy. Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” […]

25 stycznia 2020 roku w Płocku odbyły się jubileuszowe V FutboLove Tumy. Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” miało wielką przyjemność wziąć udział w tym V Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z roczników 2002-2009.

Turniej był także sprawdzianem dla młodych trenerów, którzy ukończyli kurs trenerski UEFA C, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”. O pracy z zawodnikami i swoich sukcesach podczas otwarcia turnieju opowiadała młoda trenerka Natalia Zielecka  z Grudziądza – dając przykład i pokazując, że ciężką pracą i wytrwałością można wiele osiągnąć i zmienić swoje życie.

Na boiskach krytych na stadionie Wisły Płock zmierzyło się 16 drużyn z różnych regionów Polski. Z wielką radością patrzyliśmy na zaangażowanie, wytrwałość w walce i pasję gry u piłkarzy z poszczególnych drużyn. Świetnie zaprezentowały się także liczne zawodniczki, dorównujące zaangażowaniem na boisku kolegom – odważnie i pewnie pomagały swoim drużynom w walce o zwycięstwo. Kilka drużyn miało w składach zawodników dopiero zaczynających poważniejszą przygodę z piłką, jednak nie ustępowali oni w starciu ze starszymi i bardziej doświadczonymi kolegami. Zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom gry, mecze odbywały się w duchu przyjaźni, ale też zaciętej i nieugiętej rywalizacji!

Drużyny zostały podzielone na 4 grupy:
– grupa A: Sternik Szczecin, Nieobliczalni Tczew, Lipno, Więcbork
– grupa B: Horyzont Kołaczkowo, Lubień Kujawski, Promyk Płock, Czernice Borowe
– grupa C: Sparta Płock, Młode Wilki Kołaczkowo, Zew Pomorza Szczecin, Ruszków
– grupa D: Grudziądz, Iskra Płock, Włocławek, Niedźwiadki Toruń

Do ćwierćfinału zakwalifikowały się: Sternik Szczecin, Horyzont Kołaczkowo, Młode Wilki Kołaczkowo, Sparta Płock, Niedźwiadki Toruń, Grudziądz, Promyk Płock i Więcbork.

Zwycięzcą turnieju został Sternik Szczecin, który pokonał Młode Wilki Kołaczkowo wynikiem 4:0. W meczu o trzecie miejsce Horyzont Kołaczkowo zmierzył się z Promykiem Płock, wygrywając 4:1.

Nagrody otrzymali także najbardziej wyróżniający się na boisku zawodnicy:

Najlepszy piłkarz z rocznika 2009-2007: Marcel Pińkowski (Zew Pomorza Szczecin)
Najlepszy piłkarz z rocznika 2006-2004: Gracjan Hajdukiewicz (Więcbork)
Najlepszy piłkarz z rocznika 2003-2002: Dawid Łozicki (Sternik Szczecin)
Najlepsza piłkarka: Anastazja Matuszewska (Promyk Płock)
Najlepszy bramkarz: Rafał Cierzniak (Młode Wilki Kołaczkowo)
Najmłodszy zawodnik: Jakub Przebinda (Zew Pomorza Szczecin)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy, że znów mogliśmy być świadkami Waszych zmagań, radości i wspaniałej walki!

Wasza chęć gry i wytrwałość w pokonywaniu swoich słabości i radzeniu sobie z porażkami budzi radość w naszych sercach i daje zapał do dalszej pracy dla Was – abyście mieli możliwość realizowania swoich piłkarskich marzeń. Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów! To był turniej pełen pozytywnych emocji!

V FutboLove Tumy w Płocku
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...