V FutboLove Tumy w Płocku

Rozpoczynamy rekrutację na XI Mistrzostwa Polski!parallax background
W zeszłym roku obchodziliśmy okrągły jubileusz naszego turnieju. W tym roku – co już możemy ogłosić […]

W zeszłym roku obchodziliśmy okrągły jubileusz naszego turnieju. W tym roku – co już możemy ogłosić – rozpoczynamy kolejną dekadę z Mistrzostwami Polski! Już jedenasty raz rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na nasz turniej! I tak właśnie radośnie, z rozmachem, wchodzimy w 2020 rok! Już od jakiegoś czasu dostawaliśmy wiele zapytań kiedy ruszamy z przyjmowaniem drużyn i znów dało to nam pozytywną motywację do działania, przyspieszyliśmy i zaczynamy!

Kilka informacji o XI Mistrzostwach Polski. Turniej odbędzie się w Warszawie, tam, gdzie w zeszłym roku (Bemowo, ul. Obrońców Tobruku), w sobotę 25 kwietnia. Na Mistrzostwa do standardowej kategorii zapraszamy dzieci urodzone w roku 2003 i młodsze, zarówno chłopców jak i dziewczynki. Starsi wychowankowie będą mogli rywalizować w kategorii Open. Jak zwykle zapewnione będzie wyżywienie, nagrody, niespodzianki, konkursy i przede wszystkim profesjonalnie zorganizowany turniej, podczas którego zawodnicy i trenerzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności! Podczas turnieju będziemy też wybierać kadrę na VIII Mistrzostwa Świata!

Już przestępujemy z nogi na nogę czekając na kwiecień. Przysyłajcie zgłoszenia! Liczba miejsc jest ograniczona, zatem kto pierwszy ten lepszy! Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt mailowy (rejestracja@nadziejanamundial.pl) lub telefoniczny (511-367-030). W zakładce ’REKRUTACJA znajdziecie informacje o turnieju i wszystkie niezbędne dokumenty.

Rozpoczynamy rekrutację na XI Mistrzostwa Polski!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...