Podsumowanie VII Mistrzostw Świata
Szczecin i Kołaczkowo zwycięzcami Turnieju Trenerów!

Międzynarodowa piłkarska Gwiazdka w Warszawie!parallax background
14 grudnia odbędzie się pierwszy Turniej Trenerów i Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Udział […]

14 grudnia odbędzie się pierwszy Turniej Trenerów i Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Udział w nim weźmie blisko 200 dzieci z polskich i zagranicznych placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także młodzi trenerzy z domów dziecka, którzy jako pierwsi na świecie ukończyli kurs trenerski UEFA, organizowany wraz PZPN – specjalnie dla wychowanków domów dziecka.

Na murawie stadionu zmierzą się piłkarze z domów dziecka z całej Polski, a także teamy z Chorwacji, Litwy, Portugalii i Ukrainy. Zawodnicy wystąpią w dwóch kategoriach wiekowych 9-12 i 13-17 lat. Absolwenci kursu trenerskiego dla wychowanków domów dziecka, organizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” poprowadzą 12 turniejowych drużyn. 

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”. Turniej współfinansowany ze środków z Funduszy Europejskich: Podnoszenie kompetencji społecznych młodzieży z domów dziecka poprzez zdobywanie kwalifikacji
trenerskich oraz samodzielne organizowanie zajęć sportowych dla dzieci.

PROGRAM TURNIEJU 

09.00 Uroczyste otwarcie Turnieju

9:30-14:00 Faza grupowa

15:00 -16:00 Faza pucharowa

16:30 Mecz pokazowy: Polska vs Reszta Świata

17:00 Gala finałowa

 

Międzynarodowa piłkarska Gwiazdka w Warszawie!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...