Ukraina Mistrzem Świata 2019!
Międzynarodowa piłkarska Gwiazdka w Warszawie!

Podsumowanie VII Mistrzostw Świataparallax background
VII Mistrzostwa Świata zakończyły się zwycięstwem reprezentacji Ukrainy, ale miałem wrażenie, że wszyscy zawodnicy byli zwycięzcami. […]

VII Mistrzostwa Świata zakończyły się zwycięstwem reprezentacji Ukrainy, ale miałem wrażenie, że wszyscy zawodnicy byli zwycięzcami. To wspaniałe święto piłkarskie pokazało, jak umieją walczyć, przyjaźnić się i cieszyć się z gry młodzi piłkarze z 27 krajów z całego świata. Stworzyliście między sobą tak wspaniałą atmosferę przyjaźni i radości, choć wielokrotnie nie mieliście możliwości się porozumieć ze względu na trudności językowe.
W poniedziałek po samych Mistrzostwach o godzinie 6 rano spotkały się na meczu przyjaźni drużyny Japonii i Słowacji. Myślałem, że po Mistrzostwach młodzi piłkarze byli bardzo zmęczeni, ale oni postanowili jeszcze raz spotkać się, ponieważ drużyna Słowacji wyjeżdżała o 8.30. To wspaniale mieć przyjaciół na całym świecie.

W tym roku po raz pierwszy wystąpiło pięć drużyn, które na scenie pokazały, że nie tylko umieją grać w piłkę, ale także tańczyć i śpiewać. Każda z drużyn pokazała jak szanuje swój kraj i własną kulturę. Na następnych mistrzostwach będziemy kultywować występy artystyczne drużyn.

Obserwatorzy Mistrzostw zauważyli olbrzymi postęp piłkarski drużyn. Jestem przekonany, że poziom który zaprezentowaliście, da Wam możliwość gry w wielkich klubach piłkarskich.

Wielkie podziękowanie dla wychowawców i trenerów, którzy przyjechali z drużynami. Dzięki waszemu zaangażowaniu i pracy, dzieci z całego świata stworzyły tak wspaniałe widowisko. Jesteście wspaniałą rodziną piłkarską, która pokazała jak piłka nożna może zintegrować młodych piłkarzy z całego świata.

Do zobaczenia za rok.

Podsumowanie VII Mistrzostw Świata
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...