Kurs trenerski – pierwszy zjazd za nami!
Pierwsze mistrzostwa Portugalii 2019

Za nami kolejne turniejowe święto!parallax background
W sobotę 25 maja na stadionie Olimpii Grudziądz odbył się wspierany przez Stowarzyszenie  „Nadzieja na Mundial” […]

W sobotę 25 maja na stadionie Olimpii Grudziądz odbył się wspierany przez Stowarzyszenie  „Nadzieja na Mundial” III Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Na zaproszenie Organizatorów – Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu – stawiło się aż 16 drużyn. Było Kołaczkowo, Pęchery, Gdańsk, Białochowo, Płock, Bydgoszcz, Wydrzno, Szczecin, Włocławek, Chełmno, Rypin, Bąkowo, Toruń, Grudziądz. Była też Reprezentacja Polski na VII Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka. Reprezentanci mieli okazję rozegrać razem kilka meczów (na co dzień mieszkają w placówkach rozrzuconych po całej Polsce), a pozostałe drużyny miały szansę spróbować swoich sił z najlepszymi.
Dni turniejowe to taki specjalny czas, kiedy dzieci z domów dziecka mogą pokazać na boisku jakie są waleczne, niezłomne i wytrwałe w dążeniu do celu. Ważne, żeby był ten cel i ludzie którzy w nich wierzą. I tak właśnie było w Grudziądzu! Panowała serdeczna i rodzinna atmosfera, spotkaliśmy wielu zawodników poznanych na Mistrzostwach Polski. Objawiły się też nowe talenty – drużyna 10-11-latków z domu dziecka w Wydrznie stawiała twarde warunki każdemu przeciwnikowi! Nieustraszony team zachwycił widzów, jeśli przyjadą w przyszłym roku na XI Mistrzostwa Polski (serdecznie zapraszamy!) to mogą sprawić dużą niespodziankę!
Turniej w Grudziądzu wygrała Reprezentacja Polski przed Szczecinem i Grudziądzem. Zawodnicy z Reprezentacji rozdali swoje nagrody kolegom z innych drużyn, którzy nie zostali nagrodzeni. I tym pięknym i serdecznym  gestem zakończył się ten wspaniały dzień. Grudziądz, dziękujemy!
 
Za nami kolejne turniejowe święto!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...