Mistrz Polski 2019 – Sternik Szczecin!
Za nami kolejne turniejowe święto!

Kurs trenerski – pierwszy zjazd za nami!parallax background
Właśnie zakończył się pierwszy zjazd kolejnej edycji organizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” kursu trenerskiego UEFA […]

Właśnie zakończył się pierwszy zjazd kolejnej edycji organizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” kursu trenerskiego UEFA C i Junior Coach. Przez kilka ostatnich dni na obiekcie MOSiR-u Ząbki czterdziestu kursantów pilnie zgłębiało tajniki sztuki trenerskiej. Przyjechali do nas z całej Polski – z dużych placówek i z małych rodzin zastępczych. Były wykłady, treningi, miniturnieje. Było tak super, że aż szkoda było wyjeżdżać! Na szczęście czeka nas jeszcze jeden zjazd – w sierpniu. Do tego czasu kursanci będą utrwalać nabytą wiedzę i trenować zorganizowane przez siebie drużyny. To dla nich ogromna szansa na przyszłość, bo daje możliwość pracy w zawodzie trenera. Kilka talentów już zostało dostrzeżonych! Do zobaczenia za dwa miesiące!

Kurs trenerski – pierwszy zjazd za nami!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...