Sternik Szczecin Mistrzem Polski 2018!
Mistrzostwa Niemiec 2018

Dominik Dziąbek – poznajcie kapitana reprezentacji Polski dzieci z domów dziecka!parallax background
„Codziennie przygotowany na 100 procent“ – to motto Dominika Dziąbka, zawodnika drużyny Sternika z Centrum Opieki nad Dzieckiem […]

„Codziennie przygotowany na 100 procent“ – to motto Dominika Dziąbka, zawodnika drużyny Sternika z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie , który nie tylko zdobył tytuł Najlepszego zawodnika IX Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka, ale także został – już po raz drugi – kapitanem reprezentacji Polski, która wystąpi w biało-czerwonych barwach na VI Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka, które odbędą się 28-29 lipca

Dominik ma 17 lat i futbol to całe jego życie. Trenuje od 8 lat i nie wyobraża sobie przyszłości bez piłki. Poświęca jej każdą wolną chwilę, a o tym, że jego ciężka praca nad sobą przynosi efekty świadczy fakt, że gra w trzecioligowym klubie Świt Skolwin. 

Jego pasję i talent można zobaczyć w filmie, jaki nakręcił o nim kanał telewizyjny Disney XD:

Ostatnio umiejętności Dominika można było podziwiać w programie Turbokozak w Canal+. „TurboDziąbek“ okazał się fenomenalnie uzdolniony – w programie, w którym występują głównie zawodnicy Ekstraklasy, zajął 8 miejsce w klasyfikacji bieżącego sezonu! Do tego pobił rekord w żonglerce piłką do rugby – odbił ją aż 50 razy. Zobaczcie to na własne oczy: 

Nie możemy się doczekać, co jeszcze Dominik pokaże w przyszłości – jesteśmy przekonani, że jeśli będzie tak jak dotąd dawać z siebie wszystko, to czeka go naprawdę wielka kariera!

Dominik Dziąbek – poznajcie kapitana reprezentacji Polski dzieci z domów dziecka!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...