Nadchodzi nowy rok ­– rok piłki nożnej
Już 36 drużyn zgłosiło się na IX Mistrzostwa Polski!

Rekrutacja na IX Mistrzostwa Polski rozpoczęta!parallax background
Rekrutacja na IX Mistrzostwa Polski rozpoczęta! Z ogromną radością ogłaszamy, że rozpoczynamy rekrutację na IX Mistrzostwa Polski […]

Rekrutacja na IX Mistrzostwa Polski rozpoczęta!

Z ogromną radością ogłaszamy, że rozpoczynamy rekrutację na IX Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej! Turniej odbędzie się 28 kwietnia w Warszawie. Zapraszamy zarówno starych znajomych jak i nowe drużyny. Każdy jest ogromnie mile widziany! Aby zgłosić się na turniej wystarczy wysłać wypełnione i podpisane zgłoszenie (z pieczątką placówki). Wspomniany dokument oraz pozostałe formularze są na stronie do pobrania. Do zarejestrowania drużyny na turniej potrzebny jest tylko formularz zgłoszenia, który należy przysłać w formie skanu lub czytelnego zdjęcia na adres mailowy rejestracji drużyn (rejestracja@nadziejanamundial.pl).

Image7

 

Trenujcie pilnie, a my znajdziemy wśród Was tych, którzy będą walczyć o Mistrzostwo Świata!

Zapraszamy wszystkich zawodników na Mistrzostwa Polski, które będą wypełnione niespodziankami oraz tradycyjnie nagrodami dla wszystkich uczestników!

Odpowiednie dokumenty są już do pobrania w zakładce „rekrutacja„. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!

Rekrutacja na IX Mistrzostwa Polski rozpoczęta!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...