Rekrutacja na IX Mistrzostwa Polski rozpoczęta!

Nadchodzi nowy rok ­– rok piłki nożnejparallax background
Nadchodzi nowy rok ­– rok piłki nożnej. W roku 2018 Rosja organizuje Mistrzostwa Świata w Piłce […]

Nadchodzi nowy rok ­– rok piłki nożnej. W roku 2018 Rosja organizuje Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. My też, w lipcu, organizujemy VI Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej.

Chociaż w Rosji grają najlepsze drużyny na świecie, to ja wolę nasze Mistrzostwa! Tu nie ma faworyta, nikomu nigdy nie udało się obronić tytułu Mistrza Świata. Żadnej z drużyn nie można odmówić zaangażowania, wszyscy walczą do końca swoich sił. Nie ma niedozwolonego dopingu, nienawiści, złości.

Choć pochodzicie z całego świata, macie różne kolory skóry, wyznajecie różne religie – to łączy Was piłka!

Jak wielka jest siła futbolu, dzięki której mówicie jakby jednym językiem, stajecie się na czas Mistrzostw jedną rodziną ­– dlatego wolę nasze Mistrzostwa!

Jednej z naszych podopiecznych kupiliśmy buty piłkarskie, bo nie było jej na to stać. Za każdym razem pokazuje mi, jakie ma wspaniałe buty, a na meczach podchodzi do innych zawodników, którzy mają takie same buty i opowiada o ich walorach. To jest chyba najlepszy prezent, jaki dałem kiedykolwiek drugiej osobie.

Kapitan reprezentacji Polski, szesnastoletni Dominik Dziąbek, rozegrał pierwsze mecze w III ligowym klubie, do którego dostał angaż po naszych Mistrzostwach. Łowcy talentów czekają na takich jak Wy. Pamiętajcie, że oprócz talentu, potrzebna jest intensywna praca na treningach. Jeżeli dojdziecie do perfekcji, to jestem przekonany, że niedługo usłyszymy Wasze nazwiska w najlepszych klubach na świecie.

Piękno futbolu daje nam możliwość sprawdzenia się, pokonania trudności, a także nauczenia się delikatności, np. gdy dobrze technicznie podajemy piłkę, i siły – gdy strzelamy z całych sił na bramkę. Na tym polega magia futbolu!

Zapraszamy dzieci z całego świata na VI Mistrzostwa organizowane w Polsce. Będziecie reprezentować swój kraj, a jednej z drużyn, której uda się zdobyć tytuł Mistrza Świata, zostanie wręczony puchar – zwycięski puchar!

Czekamy na całą rodzinę piłkarską w lipcu 2018 roku!

Nadchodzi nowy rok ­– rok piłki nożnej
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...