Grupy XV Mistrzostw Polski

Zapraszamy wszystkich na XV Mistrzostwa Polskiparallax background
Zapraszamy wszystkich na XV Mistrzostwa Polski, które odbędą się na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie. 

Zapraszamy wszystkich na XV Mistrzostwa Polski, które odbędą się na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie. 

Pamiętam I Mistrzostwa Polski. Byłem przekonany, że to będzie fajna impreza dla dzieciaków, bo zagrają w piłkę, pobawią się i pojadą do domów i pewnie szybko o wszystkim zapomną. Nic z tych rzeczy. Na tych I Mistrzostwach Polski pokazaliście, że jak się wam ufa, to dajecie z siebie wszystko. Jesteście przyjacielscy, macie wolę walki, chcecie dalej wygrywać i najważniejsze – nie można o Was zapomnieć. Dajecie nam organizatorom tyle energii, że z małych Mistrzostw Polski powstały wielkie Mistrzostwa Świata!

Przez tyle lat współpracy pokazaliście wielkie serce, a także, że jesteście pracowici i sumienni. Na I Mistrzostwach Świata w 2013 roku Polska zdobyła tytuł Mistrza Świata, a reprezentant Polski oddał wszystkie nagrody, w tym laptop, drużynie z Afryki. Spytałem go, dlaczego to zrobił, bo przecież sam niczego nie miał. Powiedział z uśmiechem, że im ten laptop da więcej szczęścia niż jemu. Zawsze mnie wzrusza ta opowieść.

Kiedy organizowaliśmy profesjonalne kursy trenerskie, bałem się, że z 80 uczestników kursu zostanie garstka i znów… pozytywne zaskoczenie. Nie było żadnej taryfy ulgowej i wszyscy zdali. Wykładowcy z PZPN-u byli bardzo miło zaskoczeni Waszym przygotowaniem. Wystarczy w Was uwierzyć i wszystko jest możliwe!

27 kwietnia wybieramy na MP kadrę, która będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata, które odbędą się 10-11 sierpnia na stadionie Legii. W zeszłym roku Polska reprezentacja zdobyła III miejsce. Czas, żeby po jedenastu latach nasza reprezentacja znów zdobyła mistrzostwo świata!

Bramkarzem reprezentacji na I Mistrzostwach Świata był Krzysztof Kot, który aktualnie jest trenerem reprezentacji. Panie trenerze, trzeba wybrać taką kadrę i zrobić tak profesjonalne treningi, żebyśmy znów zwyciężyli na MŚ! 

Jestem przekonany, że na XV Mistrzostwach Polski znajdziemy takie talenty, które będą profesjonalnymi piłkarzami reprezentującymi kluby na wysokim poziomie rozgrywek. Liczę na was, a Wy pokażecie swoją klasę.

Do zobaczenia na Mistrzostwach Polski 27 kwietnia i 10 sierpnia na Mistrzostwach Świata!

Andrzej Lisiak

Zapraszamy wszystkich na XV Mistrzostwa Polski
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...