XIV Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka
Sarnów Mistrzem Polski 2023! Podsumowanie XIV Mistrzostw Polski

Mistrzostwa Świata 2023parallax background
Mam dla Was wszystkich młodych piłkarzy z całego świata wspaniałą wiadomość! Organizujemy VIII Mistrzostwa Świata Dzieci […]

Mam dla Was wszystkich młodych piłkarzy z całego świata wspaniałą wiadomość!

Organizujemy VIII Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej w dniach 12-13.08.2023 roku w Warszawie.

Przez ostatnie dwa lata dostajemy zapytania: „Kiedy będą Mistrzostwa Świata?”. To dla nas wielka satysfakcja, że będziemy witać na ziemi polskiej młodych piłkarzy, którzy będą walczyć o tytuł Mistrza Świata. Atmosfera, którą tworzycie na boisku daje nam siłę, aby pomimo przeszkód wróciły Mistrzostwa Świata.

Pierwsze miejsce w 2018 i 2019 r. zdobyła drużyna z Ukrainy. Ci wspaniali chłopcy teraz walczą z najeźdźcą, który zaatakował ich ojczyznę. Życzymy im, żeby zwyciężyli w walce o wolność, tak jak zwyciężyli na boisku, kiedy zostali Mistrzami Świata.

Restrykcje covidowe się kończą, więc znów możecie się przygotować na Mistrzostwa w 2023 roku. Rozpocznijcie przygotowania, walczcie w swoich krajach o to by dostać się do kadry i reprezentować swój kraj na Mistrzostwach.

Za pomocą futbolu pokażcie, że możecie pokonać wszelkie przeszkody. Do tej pory w Mistrzostwach uczestniczyło blisko 2,5 tysiąca zawodników z całego świata. Tytuły mistrzowskie zdobyły: Polska 2013, Rosja 2014, Holandia 2015, Rosja 2016, Hiszpania 2017, Ukraina 2018 i 2019.

Zapraszam na stadion Legii 12-13.08.2023 r., żeby zobaczyć kto w tym roku będzie zwycięzcą i podniesie puchar jako Mistrz Świata.

Andrzej Lisiak
Pomysłodawca Mistrzostw

Mistrzostwa Świata 2023
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...