Kapitan Reprezentacji Polski Dzieci z Domów Dziecka w I lidze!
Program XII Międzynarodowych Mistrzostw Polski

Zapraszamy na Mistrzostwa!parallax background
24 lipca odbędą się XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka. Zaprosiliśmy drużyny z wielu […]

24 lipca odbędą się XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka. Zaprosiliśmy drużyny z wielu krajów na to wspaniałe święto piłki. Koronowirus zniszczył nam wiele planów, ale mimo wielu trudności udało się nam zorganizować XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski. Pierwszy raz w nich będą z nami rywalizować dzieci z innych krajów. Chcemy, żeby to było tradycją.
Wiem, że na Wasze smutki najlepsza jest gra w piłkę nożną. Moc piłki zniszczy pandemię i da radę wszelkim kłopotom i znów będziecie rywalizować fair play o to, kto zdobędzie Puchar XII Międzynarodowych Mistrzostw Polski. Wśród Was wybierzemy piętnastu zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj. Szukamy talentów piłkarskich i na pewno wśród Was znajdziemy następcę Dominika Dziąbka – kapitana reprezentacji dzieci z domów dziecka, który obecnie gra w pierwszoligowej drużynie Chrobry Głogów. Zapraszamy na XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 24 lipca 2021! 

Andrzej Lisiak

Zapraszamy na Mistrzostwa!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...