Przesunięcie terminu XI Mistrzostw Polski
„Nadzieja na Mundial“ z nagrodą UEFA Foundation for Children!

Czekamy na nowy termin Mistrzostw Świata!parallax background
„Hope for Mundial” to wielka piłkarska rodzina – tworzymy ją wspólnie i wszyscy bardzo czekamy, aby […]

„Hope for Mundial” to wielka piłkarska rodzina – tworzymy ją wspólnie i wszyscy bardzo czekamy, aby co roku w lipcu spotkać się na Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka w Warszawie. Jednak, w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie i w trosce o zdrowie wszystkich uczestników Mistrzostw, podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu VIII Mistrzostw Świata, które miały odbyć się w dn. 25-26 lipca br. Obiecujemy, że gdy tylko będzie to możliwe ze względów bezpieczeństwa, zorganizujemy VIII Mistrzostwa Świata – w pierwszym możliwym terminie!

Drodzy zawodnicy, wiemy jak bardzo czekacie na to, by przyjechać do Polski i wziąć udział w turnieju, dlatego bardzo gorąco Was zachęcamy – nie przestawajcie trenować! Utrzymujcie piłkarską formę, bo bardzo na Was czekamy i obiecujemy, że wiadomość o nowej dacie turnieju podamy  jak najszybciej będzie to możliwe!

Czekamy też na filmiki z Waszych treningów w placówkach. Przyślijcie je do nas mailem na  biuro@nadziejanamundial.pl, albo w wiadomości na naszym profilu na Facebooku: Hope for Mundial. Pokażmy wspólnie, że miłość do piłki pokona wszystkie trudności!

Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”

Czekamy na nowy termin Mistrzostw Świata!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...