VI Mistrzostwa Świata 2018
X Mistrzostwa Polski 2019

Kursy treneskie UEFA-C i Junior Coach 2018parallax background
W listopadzie 2018 zorganizowaliśmy kurs trenerski UEFA C i Junior Coach dla wychowawców i dzieci z […]

W listopadzie 2018 zorganizowaliśmy kurs trenerski UEFA C i Junior Coach dla wychowawców i dzieci z domów dziecka! Inicjatywa zorganizowania takiego kursu to rzecz unikalna w skali całego świata. Jak zwykle „Nadzieja na Mundial” została prekursorem idei i dzięki ogromnej motywacji i wsparciu wielu instytucji pomysł przerodził się w czyn, a potem w ogromny sukces!

W siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej jego Prezes Zbigniew Łazarczyk, Prezes Stowarzyszenia „Nadzieja na Mundial” Sylwester Trześniewski oraz trenerzy-wykładowcy Artur Kolator i Marcin Sasal wręczyli licencje trenerskie UEFA C oraz certyfikaty dla uczestników kursu. To była wspaniała chwila, wieńcząca długi wysiłek zarówno kursantów jak i wykładowców. Należy podkreślić, że bardzo trudne egzaminy zdali wszyscy! Nie można już powiedzieć, że dzieci i młodzież z placówek mają trudności z nauką! Jeśli się w nich uwierzy – mogą wszystko! To właśnie zrobiliśmy, a oni zdali egzaminy śpiewająco – bardzo wymagający egzaminatorzy byli pod wrażeniem ich wiedzy i zdolności. Nie było żadnej taryfy ulgowej, pełen profesjonalizm.

Kursy treneskie UEFA-C i Junior Coach 2018
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...