Ukraina nowym Mistrzem Świata!
Wizyta w sierocińcu w Kathmandu

Koniec roku – czas podsumowań i podziękowańparallax background
Powoli zbliża się do końca rok 2018 – kolejny, podczas którego mieliśmy zaszczyt i ogromną przyjemność gościć […]

Powoli zbliża się do końca rok 2018 – kolejny, podczas którego mieliśmy zaszczyt i ogromną przyjemność gościć w Polsce dzieci z 27 krajów świata – Francji, Rosji, Tajlandii, Jordanii, Węgier, Ukrainy, Portugalii, Japonii, Nepalu, Białorusi, Serbii, Litwy, Czech, Słowacji, Słowenii, Polski, Macedonii, Holandii, Niemiec, Wietnamu, Estonii, Łotwy, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Hiszpanii, Palestyny i Chorwacji. Blisko 270 zawodników wzięło udział w lipcowych VI Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka. W ciągu dwóch dni młodzi piłkarze stoczyli 92 mecze i strzelili 401 bramek (379 w fazie grupowej, 22 w fazie pucharowej). Mistrzem Świata została po raz pierwszy w historii Mistrzostw drużyna z Ukrainy, srebro zdobyła Holandia, brązowe medale już po raz trzeci trafiły do reprezentacji Polski. W ciągu dwóch niesamowitych dni na warszawskim stadionie Legii stworzył się wspaniały świat, w którym najważniejsza była piłka nożna, wspólna radość, nieustanna zabawa i przyjaźń ponad podziałami. To wszystko nie mogłoby zaistnieć, gdyby nie wsparcie wielu instytucji, firm i ludzi dobrej woli. Dlatego jeszcze raz gorąco dziękujemy tym, bez których Mistrzostwa by się nie odbyły:

  • Patronom turnieju – Kancelarii Sejmu RP, Ministerstwu Sportu i Turystyki, Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej
  • Partnerowi strategicznemu Mistrzostw – Miastu Stołecznemu Warszawy
  • Sponsorowi głównemu: sieci sklepów Biedronka
  • Sponsorom: firmom Wratislavia-BIOdiesel, Cosmedica, PZU
  • Mecenasowi turnieju: ENERGA (VI Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej  były wspierane przez firmę ENERGA w ramach Strategii CSR Grupy ENERGA).
  • Głównym partnerom imprezy: Programowi ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka” MSWiA, Legii, LifeTube, MZA, Zinie, oraz agencji FleishmanHillard Warsaw.
  • Patronom medialnym –  TVP Sport, Polskiej Agencji Prasowej, UrbanINFO.tV
Koniec roku – czas podsumowań i podziękowań
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...