IV Mistrzostwa Świata zakończone!
Mistrzostwa w Zwierciadle

Wszyscy czekamy na kolejne Mistrzostwa!parallax background
Po każdych Mistrzostwach Świata otrzymujemy wiele listów od ich uczestników. Zawodnicy i trenerzy z ogromną radością […]

Po każdych Mistrzostwach Świata otrzymujemy wiele listów od ich uczestników. Zawodnicy i trenerzy z ogromną radością wspominają swój udział w turnieju i z mocą deklarują, że na pewno stawią się w Warszawie za rok, na kolejnym turnieju. Wspomnienie tych dwóch dni, pełnych ogromnej radości, nowych przyjaźni i honorowej walki na boisku zostaje w sercach wszystkich, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym jedynym na świecie wydarzeniu, które udowadnia, że spełnianie marzeń dzieci z domów dziecka naprawdę może zmienić świat.  Jak napisał do nas po IV Mistrzostwach Świata Satoru Morita z japońskiej organizacji Social Welfare Service Corporation Fukudenkai, której wychowankowie debiutowali w turnieju:

„Patrzenie na naszych podopiecznych, walczących na boisku jak równy z równym z zawodnikami z całego świata sprawiło, że na nowo mogliśmy poczuć, jak nieskończony potencjał mają dzieci. Dzięki udziałowi w Mistrzostwach dzieci mogły spotkać się z rówieśnikami z całego świata i po raz pierwszy w rzeczywistości potwierdzić, wyniesioną z telewizji czy internetu, wiedzę o rozległości świata i jego kulturowej wielorodności. To doświadczenie jest dla nich niezastąpione, to dla nich skarb i wielka nadzieja na przyszłość. Z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć, jak nasze dzieci biorą aktywny udział w życiu świata w niedalekiej przyszłości. Raz jeszcze chcielibyśmy przekazać Państwu nasze najgłębsze podziękowania”.

 

Ogromne podziękowania należą się również wszystkim osobom, instytucjom i firmom, które umożliwiły zorganizowanie tej niezwykłej imprezy. Gorąco dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tworzenie IV Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Mamy nadzieję, że wspólnie zorganizujemy również V Mistrzostwa Świata, które odbędą się latem 2017 roku. Już dziś na nie zapraszamy!

Wszyscy czekamy na kolejne Mistrzostwa!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...