Campus Kicker przyjadą do Polski!
Reprezentacja Serbii przygotowuje się do Mistrzostw!

Dziękujemy za maile otrzymane po Mistrzostwach Polski!parallax background
Po Mistrzostwach Polski dostaliśmy kilka niezmiernie miłych maili. Trzy z nich, za zgodą autorów, zamieszczamy poniżej. Dziękujemy […]

Po Mistrzostwach Polski dostaliśmy kilka niezmiernie miłych maili. Trzy z nich, za zgodą autorów, zamieszczamy poniżej. Dziękujemy za dobre słowa! To dla nas bardzo ważne, ponieważ robimy to wszystko dla Was. To jest też ogromna motywacja, dzięki której już myślimy o przyszłym roku!

Mail od drużyny PROMYK JANÓW z Janowa Lubelskiego

Placówka Promyk w Janowie Lubelskim rówinież serdecznie dziękuje za to że mogliśmy wziąć udział w takim wspaniałym wydarzeniu. Nasze osiągnięcia nie były znaczące na tle innych, ale zdobyliśmy doświadczenie i przede wszystkim zobaczyliśmy że jesteśmy tacy sami jak inne dzieci. Dzieci są bardzo zadowolone. Trenerzy zachwyceni. Impreza zorganizowana na bardzo wysokim poziomie. Wspaniałe nagrody , prezenty, wszystko się nam podobało. Cieszymy się, że co prawda w ostatniej chwili ale zakwalifikowaliśmy się. Już się widzimy na mistrzostwach w przyszłym roku. Jeszcze raz bardzo dziękujemy , że nasza drużyna PROMYK JANÓW mogła zagrać w mistrzostwach . Serdecznie dziękuję w imieniu dzieci oraz wszystkich pracowników.

Pozdrawiam Lucyna Czarna – dyrektor Placówki Promyk w Janowie Lubelskim.

Mail od drużyny ŁOBUZIAKI z Łobza

To nie Wy A My Wam bardzo mocno dziękujemy za zaproszenie i za zorganizowanie tak fantastycznych Mistrzostw. Nie wspomnę o prezentach.

DSC_1010 DSC_1038
Chodź nasza drużyna Domu Dziecka z Łobza nie uzyskała ani jednego punktu to na pewno chwile będą nie zapomniane na wiele lat. Fajnie było spotkać dzieciaków z Domów Dziecka z całej Polski, jest to również niesamowite przeżycie na naszych wychowanków, fotografia z znanym człowiekiem (z telewizji :)) wymiana kontaktów lub posłuchanie gwary. Jak się uda i nic nie stanie na drodze postaramy się być na mistrzostwach w 2017r. Chyba że nie zdążymy z rejestracją :).
Jeszcze raz bardzo bardzo mocno dziękujemy.
Pozdrawiamy dzieciaki z Domu Dziecka- Łobez woj Zachodniopomorskie.

Wychowawca Piotr Jurkowski

DSC_1041   DSC_1043

Mail od drużyny FOOTBALL STREET z Kozienic

Witam. Jesteśmy z WAMI od samego początku. Za każdym razem Mistrzostwa to w Placówce czas ożywienia, przygotowań, oczekiwań. Jest to niesamowita impreza. Zorganizowana perfekcyjnie pod każdym względem. Duży ukłon DLA WAS.  Zabawa zawsze jest przednia. Nasi „piłkarze” wracają zawsze bardzo zadowoleni, pomimo, że nie zawsze udaje się być w czołówce. Fajnie, że dzięki WAM mogą się spotkać, integrować, fajnie spędzić czas no i poznawać wielu ciekawych ludzi.  Dziękujemy za coroczne zaproszenie na Mistrzostwa. Organizatorom życzę, by dobro jakie czynią organizując taką imprezę , wracało do nich ze zdwojoną siłą.

Zofia Karaś i wychowankowie Placówki Socjalizacyjnej „PANDA” w Kozienicach.

Dziękujemy za maile otrzymane po Mistrzostwach Polski!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...