Maimba Mapuranga z Zimbabwe – wywiad na Youtube
Znamy już podział na grupy VI Mistrzostw Polski

Mistrzostwa Polski – mamy juz komplet!parallax background
Tak jak w zeszłym roku okazało się, że w krótkim czasie zgłosiło się lub zadeklarowało stuprocentową chęć uczestnictwa […]

Tak jak w zeszłym roku okazało się, że w krótkim czasie zgłosiło się lub zadeklarowało stuprocentową chęć uczestnictwa więcej drużyn niż przewiduje nasz regulamin. W tej chwili mamy już 40 drużyn! Bardzo serdecznie je witamy – zarówno starych znajomych jak i tych, z którymi spotkamy się po raz pierwszy. To kolejny przykład, że nasza impreza z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem z czego ogromnie się cieszymy i nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei. Na poniższej mapce oznaczyliśmy miasta, z których otrzymaliśmy zgłoszenia.

Sądząc po szybkości i ilości nadsyłanych zgłoszeń Wy również – podobnie jak my – nie możecie się doczekać dnia, w którym wszyscy będziemy mogli znów razem się spotkać aby wyłonić nowego Mistrza Polski! Podobnie jak w latach ubiegłych będzie on reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata jako Polska II.

Do zobaczenia!

Mistrzostwa Polski – mamy juz komplet!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...