Weronika Lizak reprezentantką Mazowsza!
Słowacja ciężko trenuje przed Mistrzostwami Świata!

Tajlandia szykuje się na Mistrzostwa Świata!parallax background
Kolejna drużyna potwierdza chęć wzięcia udziału w tegorocznych Mistrzostwach Świata! . Zarówno zawodnicy, jak i opiekunowie są pod […]

Kolejna drużyna potwierdza chęć wzięcia udziału w tegorocznych Mistrzostwach Świata! . Zarówno zawodnicy, jak i opiekunowie są pod wielkim wrażeniem rozmachu oraz profesjonalnego przygotowania poprzednich Mistrzostw, a także atmosfery, którą stworzyli kibice i zawodnicy. „Amazing” to słowo najczęściej się pojawiało w ich wypowiedziach, jak pytałem o zeszłoroczne Mistrzostwa.

Dla wszystkich z nich była to pierwsza zagraniczna podróż i to od razu do Europy, samolotem! W tym roku zamierzają również przyjechać ale chcą też znacznie podnieść swój poziom sportowy. Trenują praktycznie nieprzerwanie od początku roku i chcieliby bardzo wyjść z grupy. To bardzo wyciszeni i spokojni ludzie (wybrani prawie jednogłośnie na drużynę Fair Play w 2013 roku) ale na ich twarzach widać silną determinację chęci poprawienia zeszłorocznego wyniku sportowego i ja wierzę, że są do tego zdolni!

Co ważne, oprócz treningów rozpoczęli intensywną naukę języka angielskiego, gdyż odczuli ostatnio duży dyskomfort w porozumiewaniu się z innymi zawodnikami. Nie stanowiło to całkowitej bariery przed zawiązaniem nowych przyjaźni ale są zdania, że dzięki znajomości tego języka, te przyjaźnie się zacieśnią. Czekamy zatem na Was drużyno z Tajlandii!

Tajlandia szykuje się na Mistrzostwa Świata!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...