Nadzieja łączy
Nadzieja w Gdańsku

Zwyciężyła radość i zabawaparallax background
Było pięknie! W sobotę i niedzielę 24 i 25 września w warszawskim Parku Skaryszewskim odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Domów […]

Było pięknie! W sobotę i niedzielę 24 i 25 września w warszawskim Parku Skaryszewskim odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej „Nadzieja na Euro”.

Było wszystko: wielkie sportowe emocje, dziesiątki goli, mecze z Reprezentacją Artystów Polskich i „Orłami Górskiego”, wywiady dla radia i telewizji, a przede wszystkim mnóstwo radości i zabawy. Mamy nadzieję, że wszystkie 29 drużyn bawiło się świetnie – tak przynajmniej wynika ze zdjęć 🙂 Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten wrześniowy weekend jaśniał nie tylko od słonca, ale także uśmiechów szczęśliwych dzieci. I już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania – na wiosennych Mistrzostwach Polski i chwilę później, na Mistrzostwach Europy Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Już dziś na nie serdecznie zapraszamy!

Zwyciężyła radość i zabawa
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...