Zapraszamy 28-29 lipca na VI Mistrzostwa Świata!

Już niedługo, w weekend 28-29 lipca, stadion warszawskiej Legii kolejny raz stanie się domem wielkiej międzynarodowej piłkarskiej rodziny – zagra na nim ponad 200 zawodników z kilkudziesięciu krajów, którzy wezmą udział w VI Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. 
W dziesiątkach placówek rozsianych po kilku kontynentach trwają już zaawansowane treningi. Pilnie trenuje także reprezentacja Polski wybrana z najlepszych zawodników IX Mistrzostw Polski. Kapitan reprezentacji, Dominik Dziąbek ze Sternika Szczecin, zapowiada, że Polska zawalczy w tym roku o złoto – będziemy mocno trzymać kciuki za nich i za wszystkie drużyny, które wezmą udział w turnieju: Tajlandię, Egipt, Japonię, Palestynę, Wietnam, Niemcy Hiszpanię, Rosję, Holandię i wiele innych. O tym, jak wielki potencjał mają piłkarze z domów dziecka można przekonać się oglądając występ Dominika Dziąbka w programie Turbokozak
 

Nasz wychowanek zajął 8 miejsce w klasyfikacji tego sezonu i ustanowił rekord w żonglerce piłką do rugby! 
Jedno jest pewne, jak co roku na Legii nie zabraknie pasjonujących meczów, mnóstwa śmiechu i wielkiej radości z gry, a także ogromu pozytywnej energii, jaką wytwarzają dziesiątki szczęśliwych dzieci z domów dziecka. Przyjeżdżajcie pokazać, jak pięknie można grać w piłkę i jak wspaniale jest się razem bawić i cieszyć! Do zobaczenia w ostatnią sobotę lipca!