Nadzieja na Mundial » Wyniki X Mistrzostw Polski

Wyniki X Mistrzostw Polski

Rozgrywki Grupowe MP 2019

Godzina Mecz Wynik
9:30 Sternik Szczecin vs. Tęcza Kutno 10:0
10:00 CPDiPR Grudziądz vs. FC Olsztyn 5:1
10:30 Sternik Szczecin vs. Stanica Katowice 0:1
11:00 Tęcza Kutno vs. CPDiPR Grudziądz 0:3
11:30 FC Olsztyn vs. Stanica Katowice 1:1
12:00 Sternik Szczecin vs. CPDiPR Grudziądz 2:0
12:30 Tęcza Kutno vs. FC Olsztyn 1:3
13:00 CPDiPR Grudziądz vs. Stanica Katowice 0:1
13:30 Sternik Szczecin vs. FC Olsztyn 2:1
14:00 Tęcza Kutno vs. Stanica Katowice 1:2

 

Klasyfikacja

  Drużyna Pts W T L Bi B
1 Stanica Katowice 10 3 1 0 1 5
2 Sternik Szczecin 9 3 0 1 24 30
3 CPDiPR Grudziądz 6 2 0 2 4 8
4 FC Olsztyn 4 1 1 2 -3 6
5 Tęcza Kutno 0 0 0 4 -15 2

 

Godzina Mecz Wynik
09:30 SOS Wioska Dziecięca Karlino vs. Sparta Płock 2:1
10:00 FC Koło Warszawa vs. FC Bór Oborniki Śląskie 0:5
10:30 SOS Wioska Dziecięca Karlino vs. Supraskie Orły Supraśl 8:0
11:00 Sparta Płock vs. FC Koło Warszawa 6:0
11:30 FC Bór Oborniki Śląskie vs. Supraskie Orły Supraśl 4:0
12:00 SOS Wioska Dziecięca Karlino vs. FC Koło Warszawa 9:0
12:30 Sparta Płock vs. FC Bór Oborniki Śląskie 4:0
13:00 FC Koło Warszawa vs. Supraskie Orły Supraśl 2:1
13:30 SOS Wioska Dziecięca Karlino vs. FC Bór Oborniki Śląskie 6:2
14:00 Sparta Płock vs. Supraskie Orły Supraśl 7:0

 

Klasyfikacja

  Drużyna Pts W T L Bi B
1 SOS Wioska Dziecięca Karlino 12 4 0 0 21 26
2 Sparta Płock 9 3 0 1 19 27
3 FC Bór Oborniki Śląskie 6 2 0 2 1 11
4 FC Koło Warszawa 3 1 0 3 -19 2
5 Supraskie Orły Supraśl 0 0 0 4 -20 1

 

Godzina Mecz Wynik
09:30 DB Team Więcbork vs. Lwy Północy Gdańsk 5:0
10:00 Orlik Szczutowo vs. Fundacja Happy Kids Łódź 0:3
10:30 DB Team Więcbork vs. Nieobliczalni Siedlce 1:4
11:00 Lwy Północy Gdańsk vs. Orlik Szczutowo 2:1
11:30 Fundacja Happy Kids Łódź vs. Nieobliczalni Siedlce 1:1
12:00 DB Team Więcbork vs. Orlik Szczutowo 7:0
12:30 Lwy Północy Gdańsk vs. Fundacja Happy Kids Łódź 0:3
13:00 Orlik Szczutowo vs. Nieobliczalni Siedlce 0:8
13:30 DB Team Więcbork vs. Fundacja Happy Kids Łódź 0:0
14:00 Lwy Północy Gdańsk vs. Nieobliczalni Siedlce 0:10

 

Klasyfikacja

  Drużyna Pts W T L Bi B
1 Nieobliczalni Siedlce 10 3 1 0 26 30
2 Fundacja Happy Kids Łódź 8 2 2 0 4 9
3 DB Team Więcbork 7 2 1 1 9 13
4 Lwy Północy Gdańsk 3 1 0 3 -17 2
5 Orlik Szczutowo 0 0 0 4 -19 1

 

Godzina Mecz Wynik
09:30 FC Miechów vs. Chełmno 3:1
10:00 FC Komarno vs. Burza Kłobuck 4:0
10:30 FC Miechów vs. FC Siedlce 9:0
11:00 Chełmno vs. FC Komarno 1:7
11:30 Burza Kłobuck vs. FC Siedlce 9:0
12:00 FC Miechów vs. FC Komarno 1:1
12:30 Chełmno vs. Burza Kłobuck 0:3
13:00 FC Komarno vs. FC Siedlce 10:0
13:30 FC Miechów vs. Burza Kłobuck 3:0
14:00 Chełmno vs. FC Siedlce 1:1

 

Klasyfikacja

  Drużyna Pts W T L Bi B
1 FC Komarno 10 3 1 0 20 26
2 FC Miechów 10 3 1 0 8 16
3 Burza Kłobuck 6 2 0 2 5 12
4 Chełmno 1 0 1 3 -11 3
5 FC Siedlce 1 0 1 3 -28 1

 

Godzina Mecz Wynik
09:45 Horyzont Kołaczkowo vs. Companionship Wojsławice 3:0
10:15 Błękitni Pasym vs. Wilczki Siedlce 4:0
10:45 Horyzont Kołaczkowo vs. Wola Gałęzowska 2:0
11:15 Companionship Wojsławice vs. Błękitni Pasym 1:1
11:45 Wilczki Siedlce vs. Wola Gałęzowska 0:7
12:15 Horyzont Kołaczkowo vs. Błękitni Pasym 4:0
12:45 Companionship Wojsławice vs. Wilczki Siedlce 7:1
13:15 Błękitni Pasym vs. Wola Gałęzowska 3:1
13:45 Horyzont Kołaczkowo vs. Wilczki Siedlce 8:0
14:15 Companionship Wojsławice vs. Wola Gałęzowska 0:2

 

Klasyfikacja

  Drużyna Pts W T L Bi B
1 Horyzont Kołaczkowo 12 4 0 0 23 26
2 Błękitni Pasym 7 2 1 1 -8 13
3 Wola Gałęzowska 6 2 0 2 5 10
4 Companionship Wojsławice 4 1 1 2 1 8
5 Wilczki Siedlce 0 0 0 4 -24 1

 

Godzina Mecz Wynik
09:45 Amazonki Lidzbark vs. Usteckie Mewy Ustka 1:3
10:15 Nadzieja Podkarpacia Skopanie vs. Łobuziaki Łobez 2:3
10:45 Amazonki Lidzbark vs. Niedźwiadki Toruń 2:5
11:15 Usteckie Mewy Ustka vs. Nadzieja Podkarpacia Skopanie 3:2
11:45 Łobuziaki Łobez vs. Niedźwiadki Toruń 2:2
12:15 Amazonki Lidzbark vs. Nadzieja Podkarpacia Skopanie 2:7
12:45 Usteckie Mewy Ustka vs. Łobuziaki Łobez 0:2
13:15 Nadzieja Podkarpacia Skopanie vs. Niedźwiadki Toruń 3:5
13:45 Amazonki Lidzbark vs. Łobuziaki Łobez 1:7
14:15 Usteckie Mewy Ustka vs. Niedźwiadki Toruń 2:3

 

Klasyfikacja

  Drużyna Pts W T L Bi B
1 Łobuziaki Łobez 10 3 1 0 8 15
2 Niedźwiadki Toruń 10 3 1 0 -2 15
3 Usteckie Mewy Ustka 6 2 0 2 0 8
4 Nadzieja Podkarpacia Skopanie 3 1 0 3 1 14
5 Amazonki Lidzbark 0 0 0 4 -16 6

 

Godzina Mecz Wynik
09:45 DTW Pęchery vs. Waleczni Piekary Śląskie 1:0
10:15 SOS Kraśnik vs. Orlik Świdnica 3:0
10:45 DTW Pęchery vs. FC Orzesze 1:0
11:15 Waleczni Piekary Śląskie vs. SOS Kraśnik 2:1
11:45 Orlik Świdnica vs. FC Orzesze 0:6
12:15 DTW Pęchery vs. SOS Kraśnik 0:1
12:45 Waleczni Piekary Śląskie vs. Orlik Świdnica 9:0
13:15 SOS Kraśnik vs. FC Orzesze 1:1
13:45 DTW Pęchery vs. Orlik Świdnica 5:0
14:15 Waleczni Piekary Śląskie vs. FC Orzesze 5:0

 

Klasyfikacja

  Drużyna Pts W T L Bi B
1 Waleczni Piekary Śląskie 9 3 0 1 13 16
2 DTW Pęchery 9 3 0 1 3 7
3 SOS Kraśnik 7 2 1 1 3 6
4 FC Orzesze 4 1 1 2 0 7
5 Orlik Świdnica 0 0 0 4 -23 0

 

Godzina Mecz Wynik
09:45 Zew Morza Szczecin vs. Przystań Dąbrowa Górnicza 2:0
10:15 MOW Gostchorz vs. FC Kisielanki Kisielany 4:0
10:45 Zew Morza Szczecin vs. Zespół Placówek “Nasz Dom” Ostrowiec Świętokrzyski 7:0
11:15 Przystań Dąbrowa Górnicza vs. MOW Gostchorz 1:3
11:45 FC Kisielanki Kisielany vs. Zespół Placówek “Nasz Dom” Ostrowiec Świętokrzyski 1:2
12:15 Zew Morza Szczecin vs. MOW Gostchorz 1:1
12:45 Przystań Dąbrowa Górnicza vs. FC Kisielanki Kisielany 3:1
13:15 MOW Gostchorz vs. Zespół Placówek “Nasz Dom” Ostrowiec Świętokrzyski 2:0
13:45 Zew Morza Szczecin vs. FC Kisielanki Kisielany 6:0
14:15 Przystań Dąbrowa Górnicza vs. Zespół Placówek “Nasz Dom” Ostrowiec Świętokrzyski 2:1

 

Klasyfikacja

  Drużyna Pts W T L Bi B
1 Zew Morza Szczecin 10 3 1 0 16 21
2 MOW Gostchorz 10 3 1 0 13 18
3 Przystań Dąbrowa Górnicza 6 2 0 2 -1 6
4 Zespół Placówek “Nasz Dom” Ostrowiec Świętokrzyski 3 1 0 3 -9 3
5 FC Kisielanki Kisielany 0 0 0 4 -13 2

 

Godzina Mecz Wynik
09:30 Horyzont Open vs. CPDiPR OPEN 2:2
09:45 SOS Kraśnik Senior vs. Lublin Team 2:2
10:00 Burza Open Kłobuck vs. Niedźwiadki Open Toruń 2:0
10:15 CPDiPR Open Grudziądz vs. SOS Kraśnik Senior 2:2
10:30 Lublin Team vs. Burza Open Kłobuck 0:1
10:45 Niedźwiadki Open Toruń vs. Horyzont Kołaczkowo Open 0:3
11:00 Horyzont Kołaczkowo Open vs. Burza Open Kłobuck 0:1
11:15 Horyzont Kołaczkowo Open vs. Lublin Team 3:0
11:30 CPDiPR Open Grudziądz vs. Burza Open Kłobuck 1:3
11:45 Niedźwiadki Open Toruń vs. Lublin Team 2:0
12:00 SOS Kraśnik Senior vs. Horyzont Kołaczkowo Open 0:2
12:15 CPDiPR Open Grudziądz vs. Niedźwiadki Toruń OPEN 2:2
12:30 Niedźwiadki Open Toruń vs. Horyzont Kołaczkowo Open 0:0
12:45 SOS Kraśnik Senior vs. Niedźwiadki Toruń OPEN 1:2
13:00 Lublin Team vs. CPDiPR Open Grudziądz 3:3

 

Klasyfikacja

  Drużyna Pts Bi B
1 Burza Open Kłobuck 13 6 7
2 Horyzont Kołaczkowo Open 11 8 10
3 Niedźwiadki Open Toruń 7 -2 6
4 CPDiPR Grudziądz OPEN 3 -2 10
5 SOS Kraśnik Senior 2 -4 5
6 Lublin Team 1 -4 5

 

Godzina Mecz Wynik
09:30 Sternik Oldboje vs. MOW Gostchorz Open 1:0
09:45 POW Mario Lidzbark vs. Orlęta Kisielany 2:1
10:00 DB Team Oldboys Więcbork vs. Zagłębie Sosnowiec 3:0
10:15 MOW Gostchorz Open vs. POW Mario Lidzbark 2:0
10:30 Orlęta Kisielany vs. DB Team Oldboys Więcbork 0:7
10:45 Zagłębie Sosnowiec vs. Sternik Oldboje Szczecin 0:1
11:00 DB Team Oldboys Więcbork vs. POW Mario Lidzbark 1:0
11:15 Sternik Oldboje Szczecin vs. Orlęta Kisielany 3:1
11:30 MOW Gostchorz Open vs. DB Team Oldboys Więcbork 3:0
11:45 Zagłębie Sosnowiec vs. Orlęta Kisielany 2:0
12:00 POW Mario Lidzbark vs. Sternik Oldboje Szczecin 0:0
12:15 MOW Gostchorz Open vs. Zagłębie Sosnowiec 3:2
12:30 DB Team Oldboys Więcbork vs. Sternik Oldboje Szczecin 1:3
12:45 POW Mario Lidzbark vs. Zagłębie Sosnowiec 1:0
13:00 Orlęta Kisielany vs. MOW Gostchorz Open 0:3

 

Klasyfikacja

  Drużyna Pts Bi B
1 Sternik Oldboje Szczecin 13 6 8
2 MOW Gostchorz Open 12 8 11
3 POW Mario Lidzbark 10 1 4
4 DB Team Oldboys Więcbork 6 4 11
5 Zagłębie Sosnowiec 3 -4 5
6 Orlęta Kisielany 3 -4 5

 

Finały MP 2019

Drużyny Wynik
Stanica Katowice vs Sparta Płock 0 : 2
Nieobliczalni Siedlce vs FC Miechów 6 : 0
Horyzont Kołaczkowo vs Niedźwiadki Toruń 8 : 0
Waleczni Piekary Śląskie vs MOW Gostchorz 0 : 1
Sternik Szczecin vs SOS Wioska Dziecięca Karlino 2 : 1
Fundacja Happy Kids Łódź vs FC Komarno 2 : 4
Błękitni Pasym vs Łobuziaki Łobez 2 : 1
DTW Pęchery vs Zew Morza Szczecin 0 : 3
Drużyny Wynik
Sparta Płock vs Nieobliczalni Siedlce 2 : 1
Horyzont Kołaczkowo vs MOW Gostchorz 1 : 3
Sternik Szczecin vs FC Komarno 2 : 0
Błękitni Pasym vs Zew Morza Szczecin 4 : 2
Drużyny Wynik
Sparta Płock vs MOW Gostchorz 2 : 1
Sternik Szczecin vs Błękitni Pasym 9 : 0
Drużyny Wynik
MOW Gostchorz vs Błękitni Pasym 3 : 0
Drużyny Wynik
Sparta Płock vs Sternik Szczecin 3 : 4

 

Miejsce Drużyna
1 Sternik Szczecin
2 Sparta Płock
3 MOW Gostchorz

Kategoria OPEN – Finały MP 2019

Drużyny Wynik
Horyzont Kołaczkowo Open vs POW Mario Lidzbark 2 : 0
Niedźwiadki Open Toruń vs DB Team Oldboys Więcbork 1 : 0
Burza Open Kłobuck vs MOW Gostchorz Open 2 : 1
CPDiPR Open Grudziądz vs Sternik Oldboje Szczecin 1 : 0
Drużyny Wynik
Burza Open Kłobuck vs CPDiPR Open Grudziądz 0 : 1
Horyzont Kołaczkowo Open vs Niedźwiadki Open Toruń 1 : 2
Drużyny Wynik
Niedźwiadki Open Toruń vs Burza Open Kłobuck 2 : 0
Drużyny Wynik
CPDiPR Open Grudziądz vs Horyzont Kołaczkowo Open 0 : 2

 

Miejsce Drużyna
1 Horyzont Kołaczkowo Open
2 CPDiPR Open Grudziądz
3 Niedźwiadki Open Toruń
Copyright © 2016 nadziejanamundial.pl
design by Unia Interactve