I Mistrzostwa Polski 2010
III Mistrzostwa Polski 2012

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski „Nadzieja na Euro“ 2011

24-25 września 2011, KS Drukarz, Park Skaryszewski, Warszawa W sobotę 24 września na stadionie w  Parku […]

24-25 września 2011, KS Drukarz, Park Skaryszewski, Warszawa

W sobotę 24 września na stadionie w  Parku Skaryszewskim spotkali się młodzi piłkarze z 29 domów dziecka Polski i Europy. Blisko 300 zawodników staczało zacięte piłkarskie pojedynki, padły dziesiątki goli, a sportowcy udzielali wywiadów stacjom radiowym i telewizyjnym. Wspólna gra sprzyjała zawieraniu nowych przyjaźni – zawodnicy z różnych domów dziecka jednoczyli swe siły podczas meczy z Reprezentacją Artystów Polskich i  drużyną „Orłów Górskiego”. Młodzi piłkarze okazywali tak samo wielkie serce do gry, jak i niespożytą chęć do zabawy: w przerwach między meczami grali na symulatorach piłkarskich, ozdabiali twarze barwami klubów, sprawdzali siłę kopnięć na maszynach treningowych i rozgrywali mecze w „piłkarzyki”. Na prawdziwej murawie walczyli zaś o Puchar Prezydenta m.st. Warszawy i o Puchar „Nadziei na Euro”.
Turniej obserwował merytoryczny partner „Nadziei na Euro” – trener i były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau. Sobotni mecz pokazowy z piłkarską Reprezentacją Artystów Polskich rozegrała drużyna „Nadziei na Euro” złożona z najlepszych zawodników turnieju. W zespole RAP-u zagrali: Grzegorz Jędrzejewski, Sebastian Fabijański, Filip Sojka, Rafał Mroczek, Mariusz Daszczyński, Maciej Robakiewicz, Mateusz Jurkowski, Marek Banyś, Krzysztof Józefiak, Piotr Hull. Mecz komentowali Jerzy Engel i Tomasz Zimoch.
Podczas gali finałowej nagrodzeni zostali zwycięzcy pierwszego dnia turnieju, drużyna FC Lviv z Ukrainy.  II miejsce zdobył FC Totem z Rosji, brąz wywalczył zespół Child Center Slovakia ze Słowacji.

najlepszy zawodnik – Marjan Mysyk FC Lviv Ukraina

W niedzielę 25 września rozegrany został Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar „Nadziei na Euro”. Na boisku zmierzyło się pięć zespołów zagranicznych i trzy reprezentacje Polski składające się z najlepszych zawodników z polskich drużyn.

Drużyna „Nadziei na Euro”, w której skład weszli najlepsi zawodnicy drugiego dnia Mistrzostw zagrała także mecz pokazowy z „Orłami Górskiego” – drużyną Polskiej Kadry Gwiazd. W składzie „Orłów Górskiego” zagrali: Lesław Ćmikiewicz, Zygmunt Kalinowski, Jerzy Kraska, Dariusza Dźwigała, Piotr Czachowski, Ryszard Milewski, Andrzej Voight, Piotr Bartnik, Mariusz Milewski i Piotr Zientara. Mecz komentował zawodnik Legii Warszawa Michał Żewłakow i Marcin Lisiak, rzecznik Stowarzyszenia „Nadzieja na Euro”. W loży komentatorskiej zasiedli również piłkarz RAP-u Jarek Jakimowicz i zawodnik GKS Bełchatów Marcin Żewłakow.

Zwycięzcami Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar „Nadziei na Euro” została drużyna FC Lviv z Ukrainy. II miejsce zajęła reprezentacja Polska II. Brąz wywalczyła drużyna  Polska I.