Faza Grupowa Mistrzostw Polski 2016 – wyniki

GRUPA A

Mecz Godzina Boisko Drużyny Wynik
A1 09:30 1 SOS Kraśnik vs MAŁA MAZOWIECKA Warszawa 6:1
A2 10:00 1 PROMYK Janów vs SŁONECZNA POLANA Łódź 2:0
A3 10:30 1 FC Orzesze vs SOS Kraśnik 0:4
A4 11:00 1 MAŁA MAZOWIECKA Warszawa vs PROMYK Janów 4:1
A5 11:30 1 SŁONECZNA POLANA Łódź vs FC Orzesze  1:4
A6 12:00 1 SOS Kraśnik vs PROMYK Janów  11:0
A7 12:30 1 MAŁA MAZOWIECKA Warszawa vs SŁONECZNA POLANA Łódź  3:2
A8 13:00 1 PROMYK Janów vs FC Orzesze 1:4
A9 13:30 1 SOS Kraśnik vs SŁONECZNA POLANA Łódź 12:0
A10 14:00 1 MAŁA MAZOWIECKA Warszawa vs FC Orzesze  0:5

GRUPA B

Mecz Godzina Boisko Drużyny Wynik
B1 09:30 2 BURZA Kłobuck vs ŁOBUZIAKI Łobez  5:1
B2 10:00 2 FC Miechów vs OWR Team  1:0
B3 10:30 2 LEGIONIŚCI Gołotczyzna vs BURZA Kłobuck  0:7
B4 11:00 2 ŁOBUZIAKI Łobez vs FC Miechów  2:3
B5 11:30 2 OWR Team vs LEGIONIŚCI Gołotczyzna  3:1
B6 12:00 2 BURZA Kłobuck vs FC Miechów  4:0
B7 12:30 2 ŁOBUZIAKI Łobez vs OWR Team  0:1
B8 13:00 2 FC Miechów vs LEGIONIŚCI Gołotczyzna  5:1
B9 13:30 2 BURZA Kłobuck vs OWR Team  5:0
B10 14:00 2 ŁOBUZIAKI Łobez vs LEGIONIŚCI Gołotczyzna  1:2

GRUPA C

Mecz Godzina Boisko Drużyny Wynik
C1 09:30 3 STERNIK Szczecin vs PRZYSTAŃ Dąbrowa Górnicza 7:0
C2 10:00 3 FC ANGELS Olsztyn vs ORŁY Siedlce 0:2
C3 10:30 3 DTW Piaseczno vs STERNIK Szczecin 0:6
C4 11:00 3 PRZYSTAŃ Dąbrowa Górnicza vs FC ANGELS Olsztyn  1:1
C5 11:30 3 ORŁY Siedlce vs DTW Piaseczno  7:0
C6 12:00 3 STERNIK Szczecin vs FC ANGELS Olsztyn  5:0
C7 12:30 3 PRZYSTAŃ Dąbrowa Górnicza vs ORŁY Siedlce  0:3
C8 13:00 3 FC ANGELS Olsztyn vs DTW Piaseczno  2:6
C9 13:30 3 STERNIK Szczecin vs ORŁY Siedlce  2:1
C10 14:00 3 PRZYSTAŃ Dąbrowa Górnicza vs DTW Piaseczno  2:2

GRUPA D

Mecz Godzina Boisko Drużyny Wynik
D1 09:30 4 BŁĘKITNI Pasym vs FC NOWOWIEJSKA Warszawa  4:1
D2 10:00 4 SUPRASKIE ORŁY Supraśl vs ORLIK Świdnica  2:1
D3 10:30 4 FRANCISZKÓW Franciszków vs BŁĘKITNI Pasym  0:0
D4 11:00 4 FC NOWOWIEJSKA Warszawa vs SUPRASKIE ORŁY Supraśl  4:2
D5 11:30 4 ORLIK Świdnica vs FRANCISZKÓW Franciszków  4:1
D6 12:00 4 BŁĘKITNI Pasym vs SUPRASKIE ORŁY Supraśl  1:0
D7 12:30 4 FC NOWOWIEJSKA Warszawa vs ORLIK Świdnica  1:4
D8 13:00 4 SUPRASKIE ORŁY Supraśl vs FRANCISZKÓW Franciszków  4:0
D9 13:30 4 BŁĘKITNI Pasym vs ORLIK Świdnica  0:3
D10 14:00 4 FC NOWOWIEJSKA Warszawa vs FRANCISZKÓW Franciszków  3:1

GRUPA E

Mecz Godzina Boisko Drużyny Wynik
E1 09:45 1 REMUS Kościerzyna vs FC Komarno  0:5
E2 10:15 1 NIEOBLICZALNI Tczew vs Piekary Śląskie  1:0
E3 10:45 1 DB TEAM Więcbork vs REMUS Kościerzyna  1:0
E4 11:15 1 FC Komarno vs NIEOBLICZALNI Tczew  1:3
E5 11:45 1 Piekary Śląskie vs DB TEAM Więcbork  0:1
E6 12:15 1 REMUS Kościerzyna vs NIEOBLICZALNI Tczew  0:6
E7 12:45 1 FC Komarno vs Piekary Śląskie  1:1
E8 13:15 1 NIEOBLICZALNI Tczew vs DB TEAM Więcbork  2:1
E9 13:45 1 REMUS Kościerzyna vs Piekary Śląskie  0:2
E10 14:15 1 FC Komarno vs DB TEAM Więcbork  3:2

GRUPA F

Mecz Godzina Boisko Drużyny Wynik
F1 09:45 2 HORYZONT Kołaczkowo vs FC Falbogi  10:0
F2 10:15 2 TĘCZA Kutno vs FC Olsztyn  2:4
F3 10:45 2 FC “Mały Dworek” Łaszczyn vs HORYZONT Kołaczkowo  0:4
F4 11:15 2 FC Falbogi vs TĘCZA Kutno  1:5
F5 11:45 2 FC Olsztyn vs FC “Mały Dworek” Łaszczyn  1:3
F6 12:15 2 HORYZONT Kołaczkowo vs TĘCZA Kutno  6:0
F7 12:45 2 FC Falbogi vs FC Olsztyn  0:6
F8 13:15 2 TĘCZA Kutno vs FC “Mały Dworek” Łaszczyn  0:5
F9 13:45 2 HORYZONT Kołaczkowo vs FC Olsztyn  6:2
F10 14:15 2 FC Falbogi vs FC “Mały Dworek” Łaszczyn  0:1

GRUPA G

Mecz Godzina Boisko Drużyny Wynik
G1 09:45 3 POW MARIO Lidzbark vs ZEW MORZA Szczecin 1:0
G2 10:15 3 MŁODE SZWEDEROWO Bydgoszcz vs Dom Dzieci Szczutowo 0:2
G3 10:45 3 ORLĘTA Kisielany vs POW MARIO Lidzbark 0:5
G4 11:15 3 ZEW MORZA Szczecin vs MŁODE SZWEDEROWO Bydgoszcz 2:0
G5 11:45 3 Dom Dzieci Szczutowo vs ORLĘTA Kisielany  0:1
G6 12:15 3 POW MARIO Lidzbark vs MŁODE SZWEDEROWO Bydgoszcz  9:0
G7 12:45 3 ZEW MORZA Szczecin vs Dom Dzieci Szczutowo  2:2
G8 13:15 3 MŁODE SZWEDEROWO Bydgoszcz vs ORLĘTA Kisielany  2:3
G9 13:45 3 POW MARIO Lidzbark vs Dom Dzieci Szczutowo  8:0
G10 14:15 3 ZEW MORZA Szczecin vs ORLĘTA Kisielany  0:1

GRUPA H

Mecz Godzina Boisko Drużyny Wynik
H1 09:45 4 STANICA Katowice vs Gdańsk  2:0
H2 10:15 4 FOOTBALL STREET Kozienice vs KISIELANKI Kisielany  6:0
H3 10:45 4 ISKRA Płock vs STANICA Katowice  3:1
H4 11:15 4 Gdańsk vs FOOTBALL STREET Kozienice  1:2
H5 11:45 4 KISIELANKI Kisielany vs ISKRA Płock  0:7
H6 12:15 4 STANICA Katowice vs FOOTBALL STREET Kozienice  1:0
H7 12:45 4 Gdańsk vs KISIELANKI Kisielany  6:0
H8 13:15 4 FOOTBALL STREET Kozienice vs ISKRA Płock  3:3
H9 13:45 4 STANICA Katowice vs KISIELANKI Kisielany  6:1
H10 14:15 4 Gdańsk vs ISKRA Płock  0:2

PODSUMOWANIE FAZY GRUPOWEJ

Grupa A Drużyna Punkty Bramki Miejsce
1 Kraśnik  12  33:1  1
2  MM Warszawa  6  8:13  3
3  Janów  3  4:19  4
4  Łódź  0  3:21  5
5 Orzesze 9 12:6 2
Grupa B Drużyna Punkty Bramki Miejsce
1 Kłobuck  12 21-1 1
2 Łobez  0  4-11  5
3 Miechów  9  9-6  2
4 OWR Team  6  4-7  3
5 Gołotczyzna  3  4-16  4
Grupa C Drużyna Punkty Bramki Miejsce
1 Sternik 12 20-1 1
2 Dąbrowa Górnicza 2 3-13 4
3 FC Angels 1 3-14 5
4 Siedlce 9 13-2 2
5 DTW Piaseczno 4 8-16 3
Grupa D Drużyna Punkty Bramki Miejsce
1 Pasym 7 5-4 2
2 FC Nowowiejska 6 9-11 4
3 Supraśl 6 8-6 3
4 Świdnica 9 12-4 1
5 Franciszków 1 2-11 5
Grupa E Drużyna Punkty Bramki Miejsce
1 Kościerzyna 0 0-14 5
2 Komarno 7 10-6 2
3 Tczew 12 12-2 1
4 Piekary Śląskie 4 3-3 4
5 Więcbork 6 5-6 3
Grupa F Drużyna Punkty Bramki Miejsce
1 Kołaczkowo 12 26-2 1
2 Falbogi 0 1-22 5
3 Kutno 3 7-16 4
4 FC Olsztyn 6 13-11 3
5 Łaszczyn 9 9-5 2
Grupa G
Drużyna Punkty Bramki Miejsce
1 Lidzbark 12 22-1 1
2 Zew Morza 4 4-4 3
3 Bydgoszcz 0 2-16 5
4 Szczutowo 4 4-11 4
5 Orlęta Kisielany 9 7-6 2
Grupa H
Drużyna Punkty Bramki Miejsce
1 Katowice 9 10-4 2
2 Gdańsk 3 7-6 4
3 Kozienice 7 11-5 3
4 Kisielanki 0 1-25 5
5 Płock 10 15-4 1