Prezent dla Mistrzów Polski od firmy FlySpot!

Chcesz mieć zdjęcie z Superpucharem Europy?parallax background
Jedyna taka impreza na świecie w sierpniu w Warszawie! Blisko 30 reprezentacji i dwa trofea.

10 i 11 sierpnia na Stadionie Legii Warszawa wielkie piłkarskie święto i moc atrakcji dla kibiców. W stolicy zagrają młodzi piłkarze z takich krajów jak Portugalia, Chorwacja, Japonia, Senegal, Uzbekistan, Kuwejt, Tajlandia, Jordania, Turcja czy Niemcy.

Drużyny z całego globu już po raz dziewiąty powalczą o trofeum Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka. Wśród uczestników nie zabraknie reprezentacji Polski.

Możliwość śledzenia na żywo zmagań biało-czerwonych nie będzie jedyną atrakcją dla kibiców. Na stadionie zagości też Superpuchar Europy, o który trzy dni później będą walczyć w Warszawie dorośli piłkarze Realu Madryt i Atalanty Bergamo. Prestiżowe trofeum będzie można obejrzeć z bliska i zrobić sobie z nim zdjęcie.

Na kibiców będzie czekać również strefa zabaw z konsolami do gier i goglami VR, ściankami wspinaczkowymi i trampolinami oraz food trucki festiwalu smaków świata.

Gdzie: stadion Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie

Kiedy: 11 sierpnia, od godz. 14:00, WSTĘP WOLNY!

Przyjdź! Zobacz! I weź udział w najbardziej radosnym turnieju świata!

Chcesz mieć zdjęcie z Superpucharem Europy?
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Polityka ochrony danych.
Więcej ...