To dzięki Waszemu zaangażowaniu, energii, życzliwości i gotowości do pomocy turniej mógł przebiegać sprawnie, a dzieci mogły cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem. Dziękujemy za każdą godzinę poświęconą na przygotowania, za uśmiech, dobre słowo i serce, które włożyliście w ten dzień.
Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie podczas kolejnych edycji „Nadziei na Mundial”!





