Pomagam

Zbieramy na sprzęt sportowy dla dzieci z domów dziecka!

 

Lubisz grać w piłkę? Uwielbiasz deskorolkę albo rower? Dzieci z domów dziecka też kochają sport, który daje im masę radości i pozwala zapomnieć o niewesołej codzienności. Ale w polskich domach dziecka często na 30 dzieciaków jest tylko jedna piłka i bramka z poprzeczek na podwórku. Chcemy to zmienić i zmienić też życie dzieci – dać im nowe, fajne sprzęty do uprawiania takich sportów, o jakich tylko zamarzą.

W naszych turniejach sportowych dla podopiecznych domów dziecka wzięło dotąd udział ponad 3 tysiące dzieci z 36 krajów świata, w tym z blisko 60 polskich placówek opiekuńczo-wychowawczych. Spotykamy się z nimi co rok i widzimy, jak niesamowitą siłę daje im sport, dzięki któremu na nowo zaczynają wierzyć w siebie. Własna piłka jest dla nich największym skarbem – tak wielkim, że wieczorem kładą ją przy łóżku, by rano była pierwszą rzeczą, na którą spojrzą. I która da im siłę by wstać i wygrać dla siebie kolejny dzień. Pomóż im w tej walce i razem z nami wspieraj dzieci biorąc udział w SMS-owej zbiórce funduszy na sprzęt sportowy dla nich.

Organizator akcji: Fundacja Hope for Mundial

Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych w Polsce.

Po zakończeniu akcji zamieścimy listę domów dziecka obdarowanych sprzętem sportowym.